Проєкт USAID

Програма «Травма-фокусована психологічна та психотерапевтична допомога постраждалим від російської військової агресії в Україні» реалізовується БО “Центр психічного здоров’я і травматерапії “Інтеграція” в рамках проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

 

590  

 

✔ Центр “Інтеграція”  надає високоспеціалізовану психотерапевтичну допомогу постраждалим від російської агресії.

Тим, хто має середню і важку депресію, ПТСР (не окремі симптоми, а  відповідний критеріям), поєднання симптомів ПТСР і алкогольної залежності та інші важкі стани.

Допомога надається жителям деокупованих територій, ВПО та ветеранам.

Проектом не  передбачається робота з діючими військовими, з пацієнтами з розладами психотичного рівня та тривала робота з розладами особистості.

 

Якщо Ви пережили важкий травматичний досвід через російську військову агресію в Україні і потребуєте допомоги, заповніть заявку на психотерапію. Послуги безкоштовні.

Адміністратор зв’яжеться з Вами для уточнення інформації впродовж наступних 2-х днів.

Ми намагаємося надавати послуги якомога швидше, але існує певний список очікування, тому перша консультація безпосередньо психотерапевта може відбутися протягом 1-2 тижнів.

 

close-up-person-working-call-centerЯкщо Ви потребуєте термінової допомоги – зверніться, будь ласка, за телефоном: 

☎ 0-800-100-102 на «Гарячу лінію психологічної допомоги МОЗ» (щодня з 10:00 до 20:00),
☎ 7333 на «Лінію «Lifeline Ukraine» (цілодобово) або 

☎ 0-800-211-444 на «Гарячу лінію психологічної підтримки Міжнародної організації з міграції» (щодня з 10:00 до 20:00).

 

Якщо Ваш випадок не пов’язаний з травматизацією через російську агресію або не відноситься до важких, зверніться за допомогою до проекту СЕТА – це програма безкоштовної психологічної допомоги населенню України.

Щоб отримати допомогу в проекті СЕТА, заповніть форму або телефонуйте і пишіть:

☎ 380 (68) 283 20 98 (Viber);

☎ 380 (66) 147 43 17 (Telegram);
ceta@ukma.edu.ua (пн-пт 10:00-18:00).

 

 Інформаційна згода для дорослих

Заповнюючи цю форму-запит Ви добровільно погоджуєтеся надати свої персональні дані та надаєте дозвіл на їх обробку БО «Центр психічного здоров’я і травматерапії «Інтеграція» (далі – Розпорядник).Метою обробки персональних даних є забезпечення надання психотерапевтичних послуг у сфері психічного здоров’я в рамках програми «Травма-фокусована психологічна та психотерапевтична допомога постраждалим від російської військової агресії в Україні», що реалізується в рамках проекту USAID «Розбудова стійкої системи громадського здоров’я», який виконує організація Пакт.

Ця згода на обробку персональних даних надається на строк, необхідний Розпоряднику для досягнення мети обробки персональних даних.В будь-який момент Ви можете подати запит на ознайомлення, зміну чи видалення своїх персональних даних або відкликати свою згоду на їхню обробку, зв’язавшись з нашою командою за наступною адресою:
integrationkiev@gmail.com