Анонс семінару : “Кризова інтервенція В.Джонсона та Мотиваційне консультування” та «КПТ залежностей»

 

Запрошуємо психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей на онлайн-семінари з тем: “Кризова інтервенція В.Джонсона та Мотиваційне консультування” та «КПТ алкогольної залежності»
📢 Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” в рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, організовує онлайн-семінари для психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей.

 

25-26 листопада 2021 року: “Кризова інтервенція В.Джонсона та Мотиваційне консультування”

2-3 грудня 2021 року: «КПТ алкогольної залежності»

 

Тренери:

Марина Норова –  Психолог, психотерапевт Центру психічного здоров’я і травматерапії “Інтеграція”.

Андрій Карачевський – к.м.н., лікар-психіатр, нарколог і психотерапевт, викладач і супервізор когнітивно-поведінкової терапії.

 

📌 Мета

Ми розкажемо, як близькі можуть надавати якісну допомогу залежним від алкоголю людям, що таке мотиваційне консультування та когнітивно-поведінкова терапія залежних та чому їх вважають одними з найбільш доказовоефективних методів надання допомоги.

 

📅  Дата та час проведення: 25-26 листопада  та 2-3 грудня  2021 з 09.30 до 15.30, з перервою з 13.00 до 14.00.

🔻 Заявки приймаються до 18 години 22 листопада 2021

Реєструйтеся за посиланням

https://forms.gle/PXwj62ERGoE8dVWq5

Просимо зауважити, що участь в онлайн-семінарах безкоштовна, кількість учасників обмежена,  рішення щодо участі кожного учасника буде прийматись на конкурсній основі.

Зареєстрованих на онлайн-семінари повідомлять про результати відбору до 24 листопада 2021 року.