Анонс семінару «Профілактика емоційного та професійного вигорання»

📢 20 січня 2022 року запрошуємо психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей на онлайн-семінар з теми: «Профілактика емоційного та професійного вигорання»
Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” в рамках проєкту, спрямованого на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, організовує онлайн-семінар для психотерапевтів, психологів, медиків, юристів, соціальних працівників, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей.
 
Тренери:
Бутник Олена – психолог-психотерапевт з групової динаміки, кризовий інтервент, тренер-інструктор з психологічного виживання в екстремальних умовах
Новіцька Людмила – психолог-консультант, травматерапевт, кризовий інтервент, тренер-інструктор
 
📌 Мета:
Надати інформацію та відпрацювати навички щодо самодіагностики, самодопомоги подолання наслідків вторинної психологічної травми, самоконтролю над власними психоемоційними станами.
В рамках тренінгу учасники отримують знання про причини та прояви емоційного та професійного вигорання. В тренінгових вправах учасники опрацюють навички само- та взаємодопомоги при виникненні психоемоційній напрузі, навіть, в умовах онлайн роботи.
 
📅 Час проведення: з 10.00 до 16.00, з перервою з 13.00 до 14.00.
🔻 Заявки приймаються до 21 години 15 січня 2022 р.
Зареєстрованих на тренінг повідомлять про участь (чи відмову в участі) в тренінгу до 18 години 17 січня 2021 року.
Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/j6Fq3si9Fw5C6yk17