Анонс тренінгу : “Подолати тривогу: психологічне консультування дітей ветеранів, та щодо дітей – їх батьків”

30 вересня – 1 жовтня докторка психологічних наук, психотерапевтка Вікторія Горбунова проведе онлайн-семінар “Подолати тривогу: психологічне консультування дітей ветеранів, та щодо дітей – їх батьків”.

 

📣  Онлайн-семінар для психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами бойових дій.

Семінар організовує Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” у рамках фінансованого Європейським Союзом та впроваджуваного Міжнародною організацією з міграції (IOM Ukraine) проекту «Соціально-економічна підтримка реінтеграції ветеранів конфлікту на сході України та членів їхніх сімей».

 

📌  Мета цього дводенного семінару – розвинути практичні навички роботи з подолання тривоги та інших розладів у дітей. З огляду на те, що дитячий емоційний стан є залежним від батьківського буде розглянуто особливості роботи не лише з самими дітьми, а й з батьками та родинами у цілому. Фокусуватимемося на дитячій тривожності та тому як сприяти її зниженню безпосередньо, через батьків та роботу з сім’єю в цілому.

 

Тренер:

Вікторія Горбунова – докторка психологічних наук, психотерапевтка та письменниця.

 

📅 Дата та час проведення: 30 вересня – 1 жовтня 2021 року з 11.00 до 17.00.

 

Особливості:

Передбачається 28-30 учасників, які будуть активно напрацьовувати навички в онлайн-режимі (Zoom) під керівництвом тренера.

Семінар триватиме два дні з перервами на обід та каву.

Якщо у вас немає можливості бути повноцінно включеним в роботу ці 2 дні, або ви не працюєте з сім’ями ветеранів – не реєструйтеся, будь ласка.

Для реєстрації на семінар – заповніть, будь ласка, заявку

https://forms.gle/juTHqeUVDCCtdq8x8

 

Будь ласка, зауважте, що кількість учасників обмежена, й рішення щодо участі конкретного учасника буде прийматись на конкурсній основі.

Заявки приймаються до 23 години 26 вересня 2021 року. Зареєстрованих на семінар повідомлять про участь (чи відмову в участі) в семінарі до 13 години 28 вересня 2021 року.