Анонс тренінгу : «Надання групових консультацій ветеранам та групова психотерапія»

📢 11 листопада 2021 року Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” в рамках проєкту, спрямованому на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, організовує онлайн-семінар для психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей.

 

Тренер:

 Кіра Ломакіна – психолог, психотерапевт, супервізор. Працює в сфері гуманітарної допомоги людям постраждалим від конфлікту на Сході України.

 

📌 Мета

Надати інформацію та відпрацювати навички проведення групових консультацій,  спрямованих на  формування навичок самопізнання та саморозвитку, опанування нових комунікативних і поведінкових стратегій, психологам, які надають допомогу ветеранам/ветеранкам та членам їхніх сімей.

 

📅  Дата та час проведення: 11 листопада 2021 року з 09.30 до 15.30, з перервою з 13.00 до 14.00.

 

Просимо зауважити, що семінар безоплатний, кількість учасників обмежена, й рішення щодо участі конкретного учасника буде прийматись на конкурсній основі.

 

🔻 Заявки приймаються до 21 години 9 листопада 2021

Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/mzeBU1mVnXTtpLEt9

Зареєстрованих на тренінг повідомлять про участь (чи про відмову в участі) в тренінгу до 19 години 10 листопада 2021 року.