Анонс тренінгу : «Консультування сімей ветеранів/ветеранок та сімейна психотерапія»

📣 19-20 жовтня 2021 року Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” в рамках проєкту, спрямованому на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної реінтеграції ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, організовує онлайн-семінар для психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їх родин.
 
📌 Мета семінару – розвинути практичні навички роботи з парами. Буде розглянуто різні підходи, особливості, принципи, труднощі в парній терапіі. Комунікативний підхід до сімейної психотерапії, а також комунікаційні методи у сімейній терапії
 
📢 Тренер:
Павло Горбенко -психолог-консультант, психотерапевт, сімейний психотерапевт.
📅 Дата та час проведення: 19-20 жовтня 2021 року з 09.30 до 15.30, з перервою з 13.00 до 14.00.
 
Особливості:
Передбачається 28-30 учасників, які будуть активно напрацьовувати навички в онлайн-режимі (в Zoom) під керівництвом тренера.
❗️❗️❗️ Якщо у вас немає можливості бути включеними в роботу всі два дні, мати включену камеру в Zoom- не реєструйтеся, будь ласка, на семінар.
Просимо зауважити, що семінар безоплатний, кількість учасників обмежена, й рішення щодо участі конкретного учасника буде прийматись на конкурсній основі.
 
🔻 Заявки приймаються до 21 години 16 жовтня 2021
Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/Lts8wusxoBN3si6e6
Зареєстрованих на тренінг повідомлять про участь (чи відмову в участі) в тренінгу до 19 години 18 жовтня 2021 року.