Анонс тренінгу : “Керування Агресією”

📢 4 листопада 2021 року Центр психічного здоров’я та травматерапії “Інтеграція” в рамках проєкту, спрямованому на зміцнення стійкості громад шляхом соціально-економічної підтримки ветеранів, що фінансується Європейським Союзом та впроваджується Міжнародною організацією з міграції, організовує онлайн-семінар для психологів та психотерапевтів, що працюють з ветеранами/ветеранками та членами їхніх сімей.

 

Тренери:

Юлія Клаунінг – клінічний психолог,  сімейний психолог, травматерапевт, схема-терапевт,  член УАКПТ (Української Асоціації когнітивно-поведінкової психотерапії), психолог Центру “Інтеграція”.

Володимир Абрамов – психолог, кандидат психологічних наук, викладач факультету психології Київського Національного університету імені Тараса Шевченка, член УАКПТ (Української асоціації когнітивно-поведінкової психотерапії).

 

📌 Актуальність та мета проведення:

Люди, що пережили важкі травматичні події, можуть стикатися в повсякденному життя з проблеми у керуванні емоціями та підвищенням рівню дратівливості. Такі стани можуть потребувати психологічної чи  психотерапевтичної допомоги.

Напрацювання навичок керування агресією та гнівом – це втручання, призначене для тих, хто погано контролює свої емоційні реакції, може вибухати лайкою або не в змозі стримати свою фізичну агресію.

Мета

Надати інформацію та відпрацювати навички керування агресією та гнівом психологам, які надають допомогу ветеранам/ветеранкам та членам їхніх сімей.

 

📅  Дата та час проведення: 4 листопада 2021 року з 09.30 до 15.30, з перервою з 13.00 до 14.00.

Просимо зауважити, що семінар безоплатний, кількість учасників обмежена, й рішення щодо участі конкретного учасника буде прийматись на конкурсній основі.

🔻 Заявки приймаються до 21 години 29 жовтня 2021

Реєструйтеся за посиланням https://forms.gle/7ZzVr67WSHrn8BP77

Зареєстрованих на тренінг повідомлять про участь (чи про відмову в участі) в тренінгу до 19 години 1 листопада 2021 року.